




Автомобільний відеореєстратор Т666 екран 3" дюйма камера 12 МП FULL HD нічна зйомка в машину авто
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправляєм Новою Поштою — оплата при отриманні, надаємо гарантію -12 міс
Компактний і якісний автомобільний реєстратор відео, легко кріпиться і
знімається, видає якісне відео як у денну пору, так і вночі

У комплекті-кабель живлення від прикурювача та кронштейн-кріплення
Всі фото зроблені особисто нами, ви отримуєте саме те, що на фото
Особливості:
Chipeset: оригінальний чипсет НОВАТЕК 96223
Екран: 3.0 дюйма Altps 16:9
Кут огляду: 170 градусів
Об'єктив: 4 окуляри лінзи 17 мм з SC1043 датчик
Роздільна здатність: 1920*1080p 30 кадру/с, 1280*720p 45 кадрів за секунду
Матеріал корпусу: цинковий сплав + пластик міцний
Функції: G-Сенсор, Запис По Кругу, Виявлення Руху, Заставка, Анти-Тряска, Баланс Білого, Штамп Дати
Режим камери: 1200 м
Формат відео: AVI
Формат фото: JPEG
Колірні ефекти: Стандартний
Карта пам'яті: підтримка TF карта (4 Гб ~ 32 Гб) — не входять до комплекту
Мікрофон динамік: Вбудований
Частота струму: 50 Гц / 60 Гц
USB інтерфейс: USB 2.0
Відеоформат: 69/NTSC
Інтерфейс живлення: 5В 1А


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carcam |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільний адаптер |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Процесор | Novatek |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 170 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Меню російською | Так |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 1 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280×1024 (SXGA) |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Поворотний екран | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 1 570 ₴





