




Автомобільні динаміки овали 6*9" дюйма БОШМАН 500 ват 4-х смугні колонки XJ3-996B акустична система
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання за новою поштою, без попередньої оплати, ціна за пару ,товар в наявності
Є вся серія 10-13-16-ки
Звучання на найвищому рівні,вага одного динаміка 1,5 кг, 4-х смугові

Ця акустична система характеризується широким діапазоном частот із малими нелінійними
спотвореннями та підвищеним звуковим тиском, що позитивно позначається на якості її звучання.
Дифузори вуферів, встановлені на штампованій сталевій рамі, виготовлені з поліпропілену.
Купольні мембрани СЧ-ЧЧ спікерів, закріплених у трьох точках над основним конусом,
конструктивно збалансовані за фазовим і амплітудно-частотними характеристиками.
Набір XJ3-996B комплектується двома потужними гучномовцями овального типорозміру, які легко
монтуються на задній полиці в салоні автомобіля гвинтами та кабелями для під'єднання до
підсилювача або магнітоли

Основні технічні характеристики від виробника:
Тип: коаксіальна 4-смугова акустика
Габарити: 6 х 9" / 152 х 230 mm
Тривала номінальна вихідна потужність: 160 Вт (RMS)
Пікова музична вихідна потужність: 500 Вт (PMPO)
Рекомендована номінальна потужність підсилювача: 5 – 100 Вт (RMS)
Діапазон відтворюваних частот за нерівномірності характеристики ± 3 dB: 40 Hz — 23000 Hz
Звуковий тиск (1w/m): 92 dB
Номінальний імпеданс: 4 Ом
Тип і матеріал кошика (рами): штампована зі сталі, спеціальна антирезонансна обробка
Діаметр магніту: 100 mm
Матеріал магніту: ферит стронція
Матеріал дифузора: поліпропілен із напиленням
Матеріал підвісу: каучук неопреновий
Монтажні отвори: 167 / 117 mm
Монтажна глибина: 93 mm
Вага комплекту (нетто): 4 кг
Midrange (СЧ-випромінювач):
Магніт: неодимовий
Матеріал мембрани: титан
Тип: купольна, збалансована
Діаметр: 42 мм
Твітер (ВЧ-випромінювач):
Діаметр: 25 мм
Тип і матеріал мембрани: купольна з титану
Магніт: неодимовий
Супертвитер:
Мембрана: титанова
Діаметр: 12 мм
Тип мембрани: купольна
Тип магніту: неодимовий

Комплектація:
гучномовець овальний XJ3-996B — 2 шт.;
лицьова захисна панель — 2 шт.;



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 93 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴/пара




