-8%










Автомобільний 2-х канальний підсилювач звуку Decker PS 2.100 двохканальний цифровий клас D в машину
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висилаєм новою поштою без передоплат в день замовлення
Гарантія 12 міс, якісний 2-х канальний цифровий підсилювач звуку

- Автомобільний 2-канальний підсилювач;
- Клас; D (цифрова технологія);
- Потужність (RMS): 4 Ом, 2 х 100 Вт,
- Потужність (RMS): 2 Ом, 2 х 140 Вт,
- Потужність (RMS): під час мостового під'єднання 4 Ом, 1 х 280 Вт,
- Потужність (PMS) 650 Вт;
- Конструкція блока живлення: MOSFET;
- Частотний діапазон: 20-20000 Гц;
- Співвідношення сигнал/шум: 100 дБА;
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.01%;
- Фільтр низьких частот/фільтр високих частот (частота зрізу): 40-250 Гц;
- Рівень посилення басів: 0-12 дБ;
- Вхідна чутливість: 0.2-6 В;
- Входи високого рівня;
- Робочий діапазон напруги: 11В-16В;
- Габарити, мм: 182.5 x 127 x 45

Функціональні можливості
- Потужність підсилювача : 2x100Вт
- Пульт ДК : Немає
- Напруга бортового ланцюга : 12В

Комплектація
- Підсилювач
- Інструкція
- Індивідуальне пакування

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Кількість каналів | 2 |
| Басовий еквалайзер | Ні |
| Довжина | 182.5 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 200 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 140 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 280 Вт |
| Максимальна потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 950 ₴




