




Автомагнітола Cyclone MP-7127 2din двохдінова мультимедіа в машину 7" екран сенсор магнітофон з блютуз BT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання за новою поштою, оплата у разі отримання,магнітола в максимальній комплектації
все, що потрібно для встановлення та під'єднання, вже є в комплекті відразу, нема потреби бігати й
докуповувати

Універсальна 2DIN мультимедійна станція CYCLONE MP-7127 на операційній системі
Wince 6.0, Мультимовне меню, 7" TFT дисплей, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль
Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, Змінювана підсвітка
кнопок, Відтворення аудіо, відео, фото з USB. Відеовхід для камери заднього та переднього
огляду. Підтримка кнопок керування з керма. Підтримка CarPlay/Android Auto.

Основні характеристики:
Операційна система WinCe 6.0
Ємнісний 7" TFT дисплей (1024х600)
Вихідна потужність (4 х 45 Вт) 7388IC
Налаштування звуку: 10-смуговий еквалайзер від 30Hz до 16KHz
5 передв.встановок еквалайзера/LOUD (тонкомпенсація)
Регулювання частоти зрізу на сабвуфер (50Hz/80Hz/120Hz)
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC
Відтворення відеофайлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF
Зміна шпалер робочого столу
Можливість вимкнути екран магнітоли (іконка на головному екрані)
Регулювання — яскравості/ контрастності/насиченості дисплея
Денний/нічний режим яскравості дисплея (у разі під'єднання жовтогарячого дроту до габаритів)
Змінювана підсвітка кнопок
Цифровий FM тюнер
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Вluetooth з підтримкою A2DP
Вбудований мікрофон
Вхід для під'єднання зовнішнього мікрофона
Phone Link (керування смартфоном з екрана магнітоли)
Підтримка CarPlay/Android Auto
Вхід AUX
Інтерфейс USB
Інтерфейс microSD
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.
Аудіовихід (RCA) для сабвуфера
Підтримка кнопок керування керма (гумове)
Відеовхід для камери заднього огляду (R-CAM), активується під час під'єднання рожевого дроту (Back car control) до ліхтарю заднього ходу (+12 В) (CVBS PAL або NTSC)
Відеовхід для камери переднього вигляду (F-Cam) активується через іконку меню (CVBS PAL або NTSC)
Під'єднання передньої камери —
+ живлення передньої камери під'єднується до рожево-чорного дроту (FCCD) на додатковому роз'ємі
- живлення передньої камери під'єднується до корпусу автомобіля
Можливість використовувати режим паркування з двома камерами (Back/Front), для цього увімкнути в параметрах магнітоли пункт — Середня камера — (ти Тоді під час вимкнення заднього передавання пристрій автоматики перемикається на передню камеру)
Відеовихід RCA (V1) (повне дублювання зображення на зовнішній монітор)
Мультимовний інтерфейс (український, російський, англійський тощо)
Установний розмір 2 DIN (розмір лицьової панелі 178х100 мм// з рамкою 188х118 мм)
Глибина корпусу — 58 мм
Гарантія 12 місяців.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | MPEG4, DivX, MP3, JPEG, AVI |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | MP-7127 |
- Ціна: 3 950 ₴




