




Автомагнітола штатна Шкода/Фольксваген/Сеат CYCLONE VW ANDROID 8" CPL 2 din дін 2/32 Гб + канбус
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатна двохдінова автомагнітола на WAG-групу CYCLONE VW ANDROID 8" CPL на основі андроїда 10 пам'ять 2/32, навігація,слім версія
Має на борту 8-дюймовий сенсорний дисплей + кнопки фізичні,4 ядра, пам'ять 2/32 Gb, канбус у комплекті

Пристрій обладнаний яскравим 8-дюймовим сенсорним екраном (+фізичні кнопки керування) з високою роздільною здатністю і
широкими кутами огляду
Магнітола добре реагує на торкання,сенсор чутливий (у мороз і спеку не гальмує)
Відсилання відбувається через Нову Пошту з оплатою при отриманні, без передплат
Гарантія 12 міс
Мультимедійна станція для штатного встановлення на автомобілі VW 1922 під керуванням операційної системи Android 10.0 — це втілення передових технологій та інноваційних функцій, які принесуть справжнє задоволення за кермом і дадуть змогу бути в курсі всіх подій і на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці. Величезний сенсорний ємнісний дисплей розміром 8 дюймівз роздільною здатністю 1280x720 пікселів, ставати незамінним органом керування штатним головним пристроєм, а функція «мультитач» покращує й без того швидку чутливість до торкання. Штатна магнітола на ОС Android обладнана сучасним 4-ядерним процесором із частотою в 1,3 Ghz і 2GB оперативної пам'яті. Ці характеристики дадуть змогу відтворювати музичні файли, відеофайли (високої роздільної здатності), а також використовувати будь-які навігаційні програми без гальмування і з максимальною комфортністю. Вихід в інтернет завдяки вбудованому Wi-Fi модуля. За допомогою попередньо встановленого Play Market, Ви самі з легкістю можете розширювати функціонал штатної магнітоли.

Характеристики:
Мультимедійна станція на базі процесора A53 (4х1,3 Ghz)
Оперативна пам'ять DDR: 2GB
Вбудованої пам'яті ROM: 32 Gb
Операційна система Android 10.0
Цифровий FM тюнер
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Цифровий AM тюнер
Банк пам'яті на 12 радіостанцій AM
Вluetooth з підтримкою A2DP
Встановлення застосунків для Android за допомогою APK файлів або за допомогою PLAY MARKET
Phone Link (керування смартфоном з екрана магнітоли)
Підтримка CarPlay/Android Auto
Процесор оброблення звуку;
Широкі параметри звуку;
16 — смугастий еквалайзер (від 31 Hz- до 16 kHz);
10 попередньо встановлених параметрів еквалайзера (Поп/ Рок/Джаз тощо)
Потужність вбудованого підсилювача 4х45 Вт
Контрастний ємнісний 8" TFT дисплей (1280х720)
Можливість змінити тему оформлення та кнопок (25 тем на вибір)
Підсвітка кнопок керування біла
Вбудований мікрофон
Роз'єм для під'єднання зовнішнього мікрофона
Вбудований Wi-Fi модуль
Інтерфейс USB-2 шт. ( 1 шт.на удлиннителе на задней панели)
Інтерфейс microSD
Мультимовний інтерфейс (підтримка української/Раворучної/ англійської мови)
Підтримка кнопок керування керма
Аудіовихід (4 канали) RCA — 4 шт.
Аудіовихід (RCA) для сабвуфера
Відеовхід для камери заднього огляду (CVBS-PAL/ CVBS-NTSC/AHD 720P/AHD 1080P)
Пристрій автоматично визначає тип під'єднаної камери,
Додатковий RCA аудіо/відео (PAL) вхід на задній панелі
Керування живленням зовнішнього підсилювача (слабовідне),
Меню додаткових налаштувань (Заводські параметри-код 2860);
Установлювальний розмір — штатне місце

Застосовність до автомобілів
Seat Altea 2005 ->
Seat Toledo 2004-2009
Seat Altea XL 2007-2009
Seat Leon 2005-2010
Skoda Rapid 2013 ->
Skoda Octavia A5 2004-2012
Skoda Roomster 2006-2010
Skoda Yeti 2009-2012
Skoda Superb 2008 ->
Skoda Fabia 2007-2012
Amarok (2009-2016)
Amarok (2016+) рестайлінг
Caddy 3 (2004-2010)
Caddy 3 (2010-2015) 1-й рестайлінг
Caddy 3 (2015+) 2-й рестайлінг
Eos 1 (2006-2011)
Eos 1 (2010-2015) рестайлінг
Golf 5 (2003-2009)
Golf 6 (2008-2013)
Golf Plus 1 (2005-2009)
Golf Plus 2 (2009-2014)
Jetta 5 (2005-2011)
Jetta 6 (2010+)
Multivan Т5 (2003-2015)
Passat B6 (2005-2010)
Passat B7 (2010-2014)
Passat CC (2008-2011)
Passat CC (2012-2017) рестайлінг
Polo 5 (2009-2014)
Polo 5 (2014+) рестайлинг
Scirocco 3 (2008-2014)
Scirocco 3 (2014-2017) рестайлінг
Sharan 2 (2010+)
Tiguan 1 (2007-2011)
Tiguan 1 (2011-2016) рестайлінг
Touran 1 (2006-2010) рестайлінг
Touran 1 (2010-2015) 2-й рестайлінг
Transporter, кузов Т5 (2003-2015)
Transporter, кузов Т6 (2015+)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Висота | 219 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 16 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | VW ANDROID 8" CPL |
- Ціна: 6 950 ₴





