




Компонентна акустика Calcell CP-625C 16 см 200 Ват колонки динаміки в машину 6.5" набір мідід-баси
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар новий,ціна за комплект як на фото.Відправляємо по Новій або УкрПште без передоплат

Акустика компонентного типу робить звучання деталізованішим із ухилом на низькі
частоти,звук не змішується в "кашу", ви чуєте всі ноти, оскільки кожен динамік грає
тільки у своєму частотному діапазоні

Це 2-смугова компонентна акустична система, яка зберігає чистоту звуку та дає звучання на потрібному рівні. Вона досить проста та доступна, водночас вирізняється чудовою якістю звуку. Ця модель видає широкий частотний діапазон, від 55 Гц до 21 000 Гц, і напористий бас. Номінальна потужність RMS 70 Вт і максимальна потужність 200 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка. Чутливість 92 дБ/Вт.
Динаміки низькочастотні, зі штампованим сталевим кошиком, мають круглу форму з типорозміром 17 см, це 6.5 дюйма, стійкий до виникнення резонансу. Дифузор динаміка виготовлений із поліпропілену інжекційного лиття, сірого кольору, це легкий і жорсткий матеріал, з гарним внутрішнім загасанням. Магніт НЧ феритовий, з великою щільністю. Підвіс із високим ходом дифузора та збереженням максимальної керованості.
Динаміки високочастотні (ВЧ), підходить для монтажу в панель або поверхневого монтажу. Це м'які твітери, з дифузором із майлару, забезпечують низький резонанс і дивовижний звук. Магніт ВЧ-динаміка, як і в НЧ, феритовий.
До комплекту входять два динаміки НЧ, два динаміки ВЧ, два кросовери, оригінальні захисні сітки, необхідні кріпильні елементи, посібник для користувача з розмірною сіткою для того, щоб за потреби вирізати посадкове місце.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Calcell |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 660 ₴/комплект




