-7%










Компонентна акустика Decker CD-162 16 см 120 Ват колонки динаміки в машину 6.5" набір комплект в карти дверей
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар новий,ціна за комплект як на фото.Відправляємо по Новій Пошті (УкрПошта) без
передоплат

Акустика компонентного типу робить звучання деталізованішим з нахилом на низькі
частоти,звук не змішується в "кашу", ви чуєте всі ноти, оскільки кожен динамік грає
тільки у своєму частотному діапазоні

Звук дуже гарний будете задоволені

Опис товару
• Компонентна автомобільна акустична система 6,5" (Ø160 мм)
• Максимальна потужність: 120 Вт.
• Чутливість: 88 дБ
• Діаметр котушки: 25мм
• Вага магніту: 365,5 г
• Максимальний діапазон частот: 80–20 000 Гц
• НЧ-дифузор: Injection Cone
• ВЧ дифузор: 25 мм, шовк

Комплектація
Динаміки — 2 шт.
Сітки — 2 шт.
Кросівери — 2 шт.
Твітери — 2 шт.
Монтажний комплект
Паковання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 660 ₴/комплект




