




Автомагнітола Nextone MD-703 2 din дін BT сенсор 7" двохдінова 4*45 W мультимедіа радіоприймач
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання за новою поштою, оплата при отриманні,магнітола в максимальній комплектації
все, що потрібно для встановлення та під'єднання, вже є в комплекті відразу, нема потреби бігати та докуповувати
Ця модель йде в короткій базі (слім)
ГАРАНТІЯ 12 МІС

Універсальна 2DIN мультимедійна станція Nextone MD-703 на операційній системі Wince 6.0, Укорочений корпус, Мультимовне меню, 7" TFT дисплей, Регулювання яскравості, контрастності, кольоровості дисплея, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, змінна підсвітка кнопок, Відтворення аудіо, відео, фото з USB і microSD. Відеовхід для камери заднього огляду, Можливість затемнення/вимикання підсвітки дисплея (нічний режим)
Характеристики:
Операційна система WinCE 6.0;
Відтворення відеофайлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV;
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC;
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF;
Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт);
Ємнісний дисплей 7" з роздільною здатністю 800х480;
Змінювана підсвітка кнопок;
Приглушення або вимкнення підсвітки екрана;
Вибір логотипу завантаження;
Еквалайзер;
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM;
Вluetooth з підтримкою A2DP;
Вбудований мікрофон;
Phone Link ;
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.;
Аудіовхід AUX (на лицьовій панелі);
Режим тонкомпенсації;
Мультимовний інтерфейс (англійська/льоля/Українська тощо)
Відеовхід для камери заднього огляду;
Під'єднання камери заднього огляду (PAL/NTSC) (для активації необхідно під'єднати коричневий дріт до ліхтаря заднього ходу +12В);
Відеовхід;
Відеовихід — 2 шт. (Виведення зображення на зовнішній монітор тільки під час відтворення відео з USB або microSD) зображення можливе або на зовнішньому моніторі або екрані магнітоли. Перемикання через іконку в меню відтворення відео.
Інтерфейс USB;
Інтерфейс карт пам'яті microSD;
Цифровий годинник;
Інфрачервоне дистанційне керування;
Підтримка кнопок керування керма (Резистивне);
Стандартний ISO роз'єм;
Установний монтажний розмір 2DIN (розмір лицьової панелі 178 мм х 100 мм/// з рамкою 187 мм х 115 мм); глибина корпусу — 65 мм
Гарантія 12 місяців.

Функціональні можливості
Діагональ екрана : 7"
Роздільна здатність екрана : 800х480
Монтажний розмір : 2 DIN
Тип : USB (Бізничкові)
Підсвітка кнопок : RGB
Знімна передня панель : Немає
Тип дисплея : ЖК
Операційна система : Windows
USB-роз'єм : Фронтний
Потужність підсилювача : 4х45 Вт
Керування з кнопок керма : Немає
Сенсорне керування : Да
Підтримка аудіоформатів : MP3, WMA, FLAC
Підтримка відеоформатів : AVI (DivX), VOB, MP4
Пульт ДК : Да
Обладнання : USB, microSD
Підтримка навігації : Немає
Додаткові входи/виходи : Вхід камери заднього огляду, відеовхід, Відеовихід, Аудіовихід (2 канали) RCA
Підтримка Bluetooth : Вбудований модуль
Напруга бортового ланцюга : 9-16В

Комплектація
Магнітола Nextone MD-703
Пластикова рамка
Пульт ДК
Установлювальна півкухта
Роз'єм ISO
Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | MPEG4, DivX, MP3, JPEG, AVI |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nextone |
| Модель | MD-703 |
- Ціна: 2 350 ₴



