-13%










Автоакустика Піонер 300W 4-смугові динаміки в авто колонки автомобільні Pioneer TS-A1395S 13 см 5" дюймів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі фото зроблені особисто нами, ви отримуєте саме те, що на фото

Є вся лінійка від пискавок -10-13-16 см і овали
В оголошенні — ціна, характеристики та фото вказані за круглі динаміки на 13 см, ціна за пару

Автоакустика Pioneer TS-A1395S
Характеристики
Виробник Pioneer
Тип акустики коаксіальна АС
Потужність 300 Вт (максимальна)
Потужність номінальна -30 ват
Число смуг 4
Частотний діапазон 30 — 32000 Гц
Чутливість 91 дБ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴/пара




