




Підлогові ваги торговельні 600 кг 45*60см ваги електронні складські посилені 500/350 господарські
Всі ваги посиленого варіанту ,платформа з армованої катаної сталі в даній моделі 45*60 см

В наявності 150-200-300-350-500-600 кг всі посилені зі стійкою
(є варіанти і бездротових ваг -дивіться інші наші оголошення набирайте або по телефону)
Відправимо в ваше місто без передоплат через перевізника НОВА ПОШТА
Весь товар перед відправкою перевіряється на всі ваги ГАРАНТІЯ 12 МІС

У оголошень вказана ціна за ваги посилені зі стійкою на 600 кг
Відправка товару в день замовлення
ВАГИ -ХОРОШІ,ЯКІСНІ,ТОЧНІ -ТЕЛЕФОНУЙТЕ І РОБІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ ПРЯМО ЗАРАЗ
Характеристики:
Розмір робочої поверхні платформи, мм 600*450
Матеріал робочої платформи - нержавіюча сталь.
Матеріал корпусу - сталь.
Найбільша границя зважування (НГЗ), кг 600
Наимениьший границя зважування (Нмгз), кг. 0.100
Дискретність відліку, р. 100.
Тип індикатора рідкокристалічний.
Тип підсвітки LED, зелена, активна.
Калькулятор - є.
Зняття тари - є.
Авто установка нуля - є.
Харчування мережу 220В., акумулятор 6 Ст.
Індикація низького заряду - є, світло-звукова.
Час роботи від акумулятора до 4-х тижнів(100 годин)
Температурний режим - 20º +40º С.


| Основні | |
|---|---|
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 600 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 10 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 600 мм |
| Ширина платформи | 450 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | польща |
- Ціна: 2 900 ₴



