




Автоакустика Бошман 500 ват овали 4-х смугові BOSCHMANN динаміки автомобільні колонки в машину WJ1-S99V4 BM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка по новій пошті ,без передоплат ,ціна за пару товар в наявності

Звучання на найвищому рівні
Дана акустична система характеризується широким діапазоном частот з малими нелінійними спотвореннями і підвищеним звуковим тиском, що позитивно позначається на якості звучання.
Дифузори вуферів, встановлені на штампованої сталевій рамі, виконані з поліпропілену. Купольні мембрани СЧ-ВЧ спікерів, закріплених у трьох точках над основним конусом, конструктивно збалансовані за фазових та амплітудно-частотними характеристиками.
Набір WJ1-S99V4 комплектується двома потужними гучномовцями овального типорозміру, які легко монтуються на задній полиці в салоні автомобіля гвинтами і кабелями для підключення до підсилювача або наявною магнітолі.

Основні технічні характеристики від виробника:
Тип: коаксіальна 4-х смугова акустика
Габарити: 6 х 9 " / 152 х 230 mm
Тривала номінальна вихідна потужність: 160 Вт (RMS)
Пікова музична вихідна потужність: 500 Вт (PMPO)
Рекомендована потужність підсилювача: 5 – 100 Вт (RMS)
Діапазон відтворюваних частот при нерівномірності характеристики ± 3 dB: 40 Hz – 23000 Hz
Звуковий тиск (1w / m): 92 dB
Номінальний імпеданс: 4 Ом
Тип і матеріал кошика (рами): штампована зі сталі, спеціальна антирезонансная оздоблення
Діаметр магніту: 100 mm
Матеріал магніту: ферит стронцію
Матеріал дифузора: поліпропілен з напиленням
Матеріал підвісу: каучук неопреновий
Монтажні отвори: 167 / 117 mm
Монтажна глибина: 93 mm
Вага комплекту (нетто): 4 кг
Midrange (СЧ-динамік):
Магніт: неодимовий
Матеріал мембрани: титан
Тип: купольна, збалансована
Діаметр: 42 мм
Твітер (ВЧ-випромінювач):
Діаметр: 25 мм
Тип і матеріал мембрани: купольна з титану
Магніт: неодимовий
Супертвітер:
Мембрана: тітановая
Діаметр: 12 мм
Тип мембрани: купольна
Тип магніту: неодимовий

Комплектація:
гучномовець овальний WJ1-S99V4 – 2 шт.;
лицьова захисна панель – 2 шт.;


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴/пара




