




Автоакустика Бошман 16 см круглі динаміки колонки в машину 6,5" 4-смугові 330 ват BM BOSCHMANN WJ1-S66V4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання за новою поштою, без передоплат, ціна вказана за пару ,товар в наявності

Є вся лінійка цієї серії-пискавки, 10-13 см і овали
Звучання на найвищому рівні, хто купував -задоволений
В оголошенні -ціна, характеристики, опис та фото за динаміки круглі в 16-му розмірі

виробник встановив СЧ і ВЧ драйвери більшого діаметра для збільшення звукової віддачі цьому частотному діапазоні.
Гучномовці такого розміру можна встановити в салоні автомобіля на задню полицю, вмонтувати в передні або задні дверні панелі.
Підвищена вихідна потужність вуфера, з мембраною з поліпропілену та гарне віддання на низах потішить багатьох шанувальників якісного звуку.

Технічні характеристики, заявлені виробником:
Тип:коаксіальна 4-смугова акустика
Діаметр:165 мм (6.5 ⁇ )
Пікова музична вихідна потужність (PMPO): 330 Вт
Довготривала вихідна потужність: 110 Вт (RMS)
Рекомендована потужність підсилювача: 5 — 100 Вт (RMS)
Диапазон частот
(Нерівномірність характеристики +/-3 дБ): 50 — 23000 Гц
Чутливість (Вт * м): 91 дБ
Номінальний імпеданс: 4 Ом
Матеріал підвісу: неопрен
Матеріал дифузора: поліпропілен
Матеріал кошика: сталь штампована з антирезонансним лаковим покриттям
Матеріал магніту: ферит стронція
Діаметр магніту: 70 мм
Монтажна глибина: 50 мм
Магніт: неодимовий
Матеріал мембрани: титан

Характеристики твітера (ВЧ-випромінювача):
Діаметр: 12 мм
Магніт: неодимовий
Матеріал мембрани: титан

В комплекті:
акустика WJ1-S66V4 -2 шт. ;
декоративна захисна решітка — 2 шт.;

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 110 Вт |
| Максимальна потужність | 330 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 23000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴/пара




