




Автомобільний підсилювач звуку Boschmann 4-канальний 8000 ват на 4 виходи каналу в машину авто для сабвуфера
Відсилання через нову пошту, оплата під час отримання

Також за потреби в нас ви можете придбати до нього набір кабелів для під'єднання в авто
Автомобільний підсилювач звуку Boschmann 8000 Вт 4-канальний
4х канальний підсилювач Boschmann 8000 Вт допоможе створити у Вашому автомобілі неповторну
музичну симфонію ніби класична музика або важкий рок
Корпус підсилювача створений із металу, що гарантує гарне тепловідведення і як наслідок
унеможливлює перегрівання пристрою.

Характеристики підсилювача Boschmann


Тип підсилювача: 4-канальний
Потужність RMS: 4х60Вт, 4х80Вт, 4х100 Вт
Потужність RMS: 2х60Вт, 2х130Вт
Опір Динаміків: (2-16 Ом)
Бас: 12Дб
Частотний діапазон: 10-30000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ
Вхідна чутливість: 200 мВ
Фільтр низьких частот (ФНЧ): 50-250 Гц
Фільтр високих частот (ФВЧ): 80 - 1200 Гц



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість каналів | 4 |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Стан | Новий |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Клас підсилювача | A |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 400 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 260 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 400 Вт |
| Основні | |
| Пікова потужність | 8000 Вт/канал |
| Тип | Підсилювач потужності |
- Ціна: 2 540 ₴




