




Автоакустика Pioneer TS-T120 динаміки колонки високочастотні ВЧ твітера пискавки Піонер 200 ват з кросоверами
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання через Нову або УкрПошту, ціна за пару,товар в наявності

Кріпляться двома способами
-можна врізати в панель/карту
- так і встановити на торпеду автомобіля або картки
- подіуми в комплекті
Легко монтуються в салон автомобіля й мають високу якість звучання у всьому частотному діапазоні
Акустична система Pioneer TS-T120 має чисте та багате звучання, а стильний дизайн стане
прикрасою будь-якого автомобіля.
•Діаметр звукової котушки: 25 мм
•Охолодження звукової котушки здійснюється магнітною рідиною
•Матеріал діафрагми: PEI
• Як магніт динаміка використовується сплав на основі високоефективного стронцію — 22 г
•Номальний опір: 4 Ом
•Частотний діапазон: 2500-25000Гц
•Легко монтується в салон автомобіля й має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні.
•Надійний захист динаміків забезпечує міцна сталева сітка
•Вага: 240 г
Габарити: 205 х 118 х 33 мм

Комплектація:
-Динаміки Pioneer TS-T120 2 шт.
-Декоративні решітки 2 шт.
-Шнури для під'єднання 2 шт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Тип | Твітер |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 1" |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Чутливість | 93 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 1 |
| Мінімальний діапазон частоти | 2500 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
- Ціна: 370 ₴/пара





