Топ










Компонентна акустика Megavox MHD-622R 16 см 300 Вт колонки динаміки НЧ мзс-бас 6" автомобільні компоненти
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар новий ,пересилка новою поштою ,попередня оплата не потрібна ,оплата при отриманні,САМОВИВОЗУ НЕМАЄ

Звук дуже хороший будете задоволені
ВІДМІННА ЯКІСТЬ ЗБІРКИ!
ВИСОКА НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ - 80 Вт
ГРАЮТЬ НА РІВНІ JBL, KIXS!

Основні характеристики Megavox MHD-622R
Двосмугова акустична система.

Діаметр низькочастотного динаміка 165мм
Діаметр високочастотного динаміка 26мм
Частотний діапазон 35Гц - 30КГц
Опір 4Ом
Номінальна/Максимальна потужність - 80/300 Ват
Чутливість НЧ/ВЧ динаміка - 90/99 Дб
Керамічний магніт

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Megavox
Тип Компонентна АС
Кількість динаміків 2 (шт)
Номінальна потужність 80.0 (Вт)
Максимальна потужність 300.0 (Вт)
Форма Кругла
Імпеданс 4 (Ом)
Чутливість 99.0 (дБ)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megavox |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Чутливість | 98 дБ |
| Тип | Компонентна АС |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴




