




Підсилювач звуку в машину авто Roadstar 2000W 4-х канальний автопідсилювач на 4 виходи каналу для сабвуфера
Підсилювач в авто Roadstar 2000W 4 каналу в машину підсилювач

Гарантія 12 міс
потужність підсилювача дозволить Вам повною мірою відчути, що таке вибуховий звук і глибокий бас;
забезпечує чистий вихід звуку, високу точність відтворення, низький рівень спотворень, відмінну ефективність - Ви отримаєте справжню насолоду від прослуховування улюбленої музики;
ергономічний привабливий дизайн, компактні розміри - відмінно впишеться в інтер'єр Вашого автомобіля;
надійний і витривалий - відмінно протистоїть впливу високих температур, вібрації та інших видів напруги в дорозі, корпус з металу гарантує хороший тепловідвід і відсутність перегріву пристрою.

Схеми підключення усилка:
4-х канальний режим (2 фронтальних і 2 тилових динаміка);
3-х канальний режим (сабвуфер – мостова схема включення 2-х каналів і 2 тилових динаміка);
2-х канальний режим (мостове включення кожної пари каналів).

Характеристики підсилювача:
• Клас: АВ
• Кількість каналів: 4
• Сумарна пікова вихідна потужність всіх каналів: 2000 Вт
• Потужність RMS 4 Ом: 4 х 100 Вт
• Потужність RMS мостом: 2 х 200 Вт
• Роз'єми: RCA стерео лінії - 2, лінійний RCA вихід - 1,
стерео комплект гвинтових клем - 4
• Опір динаміків: 2-16 Ом
• Басс: 12 дБ
• Частотний діапазон: 10-40000 Гц
• Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ
• Вхідна чутливість: 200 мВ
• Фільтр низьких частот: 50 - 250 Гц
• Фільтр високих частот: 120 - 3 000 Гц
• Габаритні розміри: 330 х 220 х 58 мм

Комплектація:
• Підсилювач
• Інструкція
• Фірмова упаковка

Також Ви можете придбати у нас комплект проводів підключення підсилювача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roadstar |
| Кількість каналів | 4 |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 400 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 400 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Пікова потужність | 1700 Вт/канал |
| Тип | Підсилювач потужності |
- Ціна: 2 350 ₴




