




Пасивний низькочастотний сабвуферний динамік Бошман 10 дюймів 400 ват НЧ BM Boschmann V-1040 XYB
Пасивний сабвуфер BM Boschmann саб 10" 400 ват Бошман самбуфер у машину авто
низькочастотний динамік НЧ

Усе як на фото

Гарантія 12 міс
Дивіться інші наші пропозиції — є дуже багато цікавого за тематикою автозвук і додавайте нас до
обраного, щоб не втратити об'яву

Нові сабвуфери BM Boschmann V-1040XYB є квінтесенцією цих двох принципів компанії.
Грамотний інженерний підхід дав змогу сконструювати недорогий низькочастотний гучномовець,
що вирізняється чистим і рівним звучанням.
Сабвуфери цієї серії створені за класичною схемою: магнітна система гучномовця являє собою
вивірену часом конструкцію на основі кільцевого феритового магніту.
Дифузор динаміків виготовлений із целюлози з вологостійким просоченням і захисним алюмінієвим
покриттям.
На сьогодні немає іншого матеріалу, що оптимально поєднує в собі всі властивості, необхідні для
побудови якісного сабвуферного динаміка.
Целюлоза має всі необхідні властивості для передавання чистого звуку — адже це натуральний
матеріал, «живий», «легкий», що передає емоції.
Якщо ж говорити про целюлозу технічною, а не емоційним язиком, то головними її плюсом є
прекрасне внутрішнє демпфування, практично без місцевих резонансів і плавний перехід від
поршневого режиму до зонного.
Рама гучномовців цієї серії також оброблена демпфувальним покриттям, яке запобігає виникненню
паразитних призвуків.
Підвіс зі спіненого пінополіеуретану забезпечує великий лінійний хід дифузора, а вентиляційний
отвір у центрі нижнього фланця запобігає перегріванню динаміка навіть за дуже високих
навантажень.
Одним словом, ці класичні динаміки, що випускаються у двох найпопулярніших типорозмірах — 10"
— найбільш оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість для побудови недорогої
аудіосистеми з високими можливостями. Надійні матеріали, класична схема, потужний інженерний
потенціал виробника — все це гарантує стабільну роботу та чудовий чистий звук.

Технічні характеристики
сабвуфер BM Boschmann V-1040 XYB серії PREDATOR

Діаметр 250 мм
Частотний діапазон 40-600 Гц
Чутливість 91 дБ
Номінальний імпеданс 4 Ом
Максимальна потужність 400 Вт
RMS -150 Ват

Всі фото реальні та зроблені нами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Тип | Сабвуфер |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 10" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 93 дБ |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 1 |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 600 Гц |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
- Ціна: 1 920 ₴



