




Активний автомобільний плоский корпусний Сабвуфер 10" Бошман Т10 із підсилювачем 800 ват слім під сидіння + кабеля
Відсилання за новою поштою — плата під час отримання —НАЛОЖКА
Цей пристрій є саме сабвуфером, а не колонкою

Маючи дуже компактні розміри, видає — глибокий, насичений і приємний бас
Під'єднується як стандартним способом через тюльпани від магнітоли також є можливість
під'єднати від каналу високого рівня
Кабеля та бас-регулятор у комплекті

Чудово відпрацьовує низькі частоти, покупкою залишитеся задоволені
Сабвуфер має регулятори звуку на самому підсилювачі та набір дротів для під'єднання.
Такий варіант підійде автолюбам, які люблять слухати якісний звук під час руху.
Пристрій можна під'єднати до будь-якої автомобільної магнітоли.


ПОТУЖНИЙ АКТИВНИЙ САБВУФЕР НА 800 ВТ!
БАС ГЛИБОКИЙ ТА ЯКІСНИЙ А КОРПУС НЕ ЗАЙМАЄ БАГАТО МІСЦЯ
ЛЕГКО ПІДКЛЮЧАТИ ДО БУДЬ-ЯКОЇ МАГНІТОЛИ
На відміну від дешевших варіантів, активний плоский сабвуфер 10" Boschmann T10 виготовлений
на неодимових магнітах, має потужний вбудований підсилювач
Зробіть свій вибір! Купіть товар будь-яким зручним для Вас способом. Натиснувши
кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер із Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі.

Невеликі габарити, комплектація, простота під'єднання, фазоінверсне оформлення — глибокий
м'який бас, динамічна головка захищена, потужності цілком досить.
Саб дуже високого рівня
Сабвуфер Бошман Т10 — плоский активний сабвуфер під сидіння від відомого виробника для
поліпшення аудіосистеми у вашому автомобілі. Ефективна конструкція допомагає розташувати
його в багажнику або салоні, під сидінням.
Корпус виготовлений із високоякісних матеріалів із пасивним радіатором, який прекрасно відводить
тепло. Класичний зовнішній вигляд зі зрозумілими та простими налаштуваннями. Такий пристрій
чудово доповнить будь-яку акустичну систему, досить якісним і глибоким басом.
Завдяки виносному пульту, ви зможете керувати вашим сабвуфером. Якість продукції Бошман BM
Audio як завжди на висоті.

Технічні характеристики Boschmann T10:
• Виробник: Boschmann BM Audio
• Тип сабвуфера: активний
• Тип корпусу: плоский (стелс)
• Розмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
• Діапазон відтворюваних частот: 20 - 150 Гц
• Фільтр низьких частот (LPF): 50 - 150 Гц
• Фільтр інфраницьких частот (SUBSONIC): 20 - 50 Гц
• Посилення баса (Bass Boost): 0 - 12 Дб
• Зсув фази: 0 - 180°
• Робоча напруга: 9 - 16 В
• Чутливість: 89 Дб
• Імпеданс/проти: 4 Ом
• Входи RCA: є
• Високорівневі входи: є
Потужність:
• Номінальна потужність RMS для вбудованого сабвуфера: 150 Вт
• Пікова потужність для вбудованого сабвуфера: 800 Вт
Розміри:
• Розміри (ДхШхВ): 310 х 265 х 80 мм
Комплектація:
• Сабвуфер Boschmann T10 - 1шт.
• Дротовий пульт-регулятор для керування сабвуфером
• Інструкція з експлуатації та під'єднання (на англ)
• дроти
• Коробка
Переваги:
1. Підійде для тих, хто не хоче заморочуватися з окремими підсилювачами та прокладанням
дод.шумоізоляції для колонок!
2. Підійде для тих, у кого невеликий бюджет, але велике бажання слухати музику «гарно».
3. Звучить на тверду 5!
4. Простий у встановленні!
5. Має гідний вигляд.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 150 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Ні |
| Довжина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 260 |
- Ціна: 5 200 ₴





