




Автомобільний 2-канальний підсилювач звуку Бошман 4000 W двоканальний під сабвуфер колонки в машину Boschman
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Boschman BM Audio BM-600.2 Підсилювач 2 канальний 4000W
2-канальний підсилювач Boschman BM Audio BM-600.2 на 4000 Watt допоможе створити у
Вашому автомобілі неповторну музичну симфонію ніби класична музика або важкий рок
Корпус підсилювача створений із металу, що гарантує гарне тепловідведення і як наслідок
унеможливлює перегрівання пристрою.

Тип підсилювача: 2-канальний
Потужність RMS: 2х30Вт, 2х60Вт, 2х80Вт
Потужність RMS: 2х60Вт, 2х130Вт
Опір Динаміків: (2-16 Ом)
Бас: 12Дб
Частотний діапазон: 10-40000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ
Вхідна чутливість: 200 мВ
Фільтр низьких частот (ФНЧ): 50-250 Гц
Фільтр високих частот (ФВЧ): 80 - 1200 Гц


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість каналів | 2 |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Стан | Новий |
| Басовий еквалайзер | Ні |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 200 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 130 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 200 Вт |
- Ціна: 1 850 ₴





