




Автомобільна компонентна акустична система Бошман 13 см 200W F-528-X6 динаміки колонки набір тринадцятки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар новий,ціна за комплект як на фото, відправка по Новій Пошті, без передоплат
BOSCHMANN BM Audio F-528-X6 200 W 2 смугові компонентні динаміки колонки в машину
авто компонентного типу, набір комплект із пискавками та кросоверами

Звучання акустичних систем BOSCHMANN BM Audio F-528-X6 демонструє
натуралістичність, ідеальний тембральний баланс, чудову басовитість і заздрісну
потужність — риси, властиві динамікам істинного Hi-Fi. Автомобільна акустика BOSCHMANN
BM Audio F-528-X6 подарує справжню насолоду поціновувачам якісної автомобільної
музики, приємно здивувавши покупця поєднанням ефектного виконання й тієї цінової
категорій, у якій вона представлена!!
BOSCHMANN BM Audio F-528-X6 — це автомобільна акустична система, яка складається з
компонентних динаміків високого класу з чудовою якістю звучання з твіттерами
підвищеної чутливості.

Характеристики BOSCHMANN BM Audio F-528-X6
Динаміки коаксіальні двосмугові.
Діаметр 13 см.
Частотний діапазон — 65 Гц- 22000Hz
Опір 4Ом.
Номінальна потужність 60 Ватів.
Пікова потужність 200 ватів.
Чутливість 90Дб.

Комплектація BOSCHMANN BM Audio F-528-X6
2 шт. динаміка BOSCHMANN BM Audio F-528-X6
Твітери-2шт
кросовіри — 2 шт.
Фірмова коробка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 150 ₴/комплект




