




Компонентна акустика Бошман 16 см 300 Вт колонки динаміки в авто НЧ міді-бас 6 дюймів компоненти BM Boschmann
Товар новий, пересилка новою поштою, запропонована не потрібна, у разі отримання оплата, САМОВІ 51Е

ціна вказана за весь комплект як на фото, а саме
-2 мід-баси на 16 см
-2 пискавки
-2 кросовери

Звук дуже гарний буде задоволений
ВІДЛИЧНА ЯКІСТЬ ЗБІРКИ!
ВИСОКА НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ — 100 Вт

Основні характеристики BM Boschmann FALS-665XFC:
Двосмугова акустична система.
Діаметр низькочастотного динаміка 165 мм
Діаметр високочастотного динаміка 45 мм
Частотний діапазон 55Hz-22.000 Hz
Опір 4Ом
Номінальна/Максімальна потужність — 100/300 Ватів
Чутливість НЧ/ВЧ динаміка — 90/92 Дб
Неодимовий магніт

Характеристики
Основні атрибути
Виробник BM Boschmann
Тип Компонентна АС
Кількість динаміків 2 (шт.) + 2
Номінальна потужність 100.0 (Вт)
Максимальна потужність 300.0 (Вт)
Форма Кругла
Імпеданс 4 (Ом)
Чутливість 92.0 (дБ)


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Чутливість | 93 дБ |
| Тип | Компонентна АС |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴




