-13%










Автоакустика Піонер 800W овали 4-смугові динаміки автомобільні в машину авто Pioneer TS-A6995S 6х9 дюйма
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з найвдаліших моделей лінійки Піонера

Маєм весь модельний ряд -пискавки,круглі -10-13-16 см Ціна вказана за пару
Весь товар новий і перевіряється,динаміки добре грають на всіх частотах, залишитесь задоволені звучанням


Технічна характеристика:
Кількість смуг: чотирисмугова
Максимальна потужність: 800 Вт
Модель: TS-6995
Номінальна потужність: 100 Вт
Діапазон частот: 40-30000 Гц
Типорозмір: еліптичний
Серия: TS-6995
Розмір динаміка: 6 x 9" (160 x 225 мм)
Доставка по всіх регіонах України.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 93 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴/пара



