




Автомобільні динаміки Бошман XR-6836 колонки 16 см у карти 6,5" 4-смугові 330W BM шістнадцятки акустика
Відсилання за новою поштою, без передоплат, ціна вказана за пару ,товар в наявності
Є вся лінійка цієї серії -10-13-16 см та овали
Звучання на найвищому рівні
Підходять як для встановлення у дверні карти, так і в задню полицю авто
Фото зроблені особисто нами, до вас їде саме те, що на фото

виробник встановив СЧ і ВЧ драйвери більшого діаметра для збільшення звукової віддачі
в цьому частотному діапазоні.
Гучномовці такого розміру можна встановити в салоні автомобіля на задню полицю,
вмонтувати в передні або задні дверні панелі.
Підвищена вихідна потужність вуфера, з мембраною з поліпропілену та гарне віддання
на низах потішить багатьох шанувальників якісного звуку.

Технічні характеристики, заявлені виробником:
Тип: коаксіальна 4-смугова акустика
Діаметр: 165 мм (6.5 ⁇ )
Пікова музична вихідна потужність (PMPO): 330 Вт
Довготривала вихідна потужність: 110 Вт (RMS)
Рекомендована потужність підсилювача: 5 — 100 Вт (RMS)
Діапазон частот (нерівномірність характеристики +/-3) дБ): 50 — 23000 Гц
Чутливість (Вт * м): 91 дБ
Номінальний імпеданс: 4 Ом
Матеріал підвісу: неопрен
Матеріал дифузора: поліпропілен
Матеріал кошика: сталь штампована з антирезонансним лаковим покриттям
Матеріал магніту: ферит стронція
Діаметр магніту: 70 мм
Монтажна глибина: 50 мм
Магніт: неодимовий
Матеріал мембрани: титан
Характеристики твітера (ВЧ-випромінювача):
Діаметр: 12 мм
Магніт: неодимовий
Матеріал мембрани: титан
В комплекті:
акустика XR-6836 — 2 шт.;
декоративна захисна решітка — 2 шт.;


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 110 Вт |
| Максимальна потужність | 330 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 23000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴/пара




