




Автомагнітола піонер Pioneer 8706U 2 din 1/16 Гб андроїд 10 вай-фай GPS навігатор магнітофон мультимедіа
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна двохдінова автомагнітола Піонер на базі андроїда 10, пам'ять 1/16, навігація, слім версія
Поєднує керування як сенсором, так і кнопками на бічній панелі

Пристрій обладнаний яскравим 7-дюймовим сенсорним екраном з високою роздільною здатністю
та широкими кутами огляду
Магнітола добре реагує на дотики,сенсор чутливий (у мороз і спеку не гальмує)
Відсилання відбувається через нову пошту з оплатою при отриманні, без передоплат
Гарантія 12 міс

Технічні характеристики:
- Екран 7 дюймів, сенсорний, ємнісний (1024х600 пікселів)
- Операційна система Android- 10.1
- Процесор ARM Cortex A7 1,4 GHz, 4 ядра
- Оперативна пам'ять 1024 Мб
- Внутрішня пам'ять 16 Гб (вільно на диску 11,9 Гб)
- Максимальна потужність 4х50 Вт
- Тюнер FM/AM, пам'ять на 18 радіостанцій
- Вбудований модуль GPS (з зовнішньою антеною GPS у комплекті)
- Bluetooth A2DP з можливістю відтворення музики з мобільного телефона
- Мікрофон
- Wi-Fi
- USB
- Вхід для камери заднього огляду
- Можливість керування кнопками на кермі
- Монтажний розмір 2DIN 178x100 мм.

Комплектація:
- Автомагнітола 8706U
- Кріпильні пластини(вуха)
- Лицьова рамка
- Зовнішня антена GPS
- Роз'єм ISO
- пульт на кермо та звичайний плоский пульт




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 8 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 8706 |
- Ціна: 3 650 ₴




