




Автоакустика Pioneer MA 260 динаміки високочастотні твітера пискавки корпусні 120 ват колонки з кросоверами
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання по Новій Пошті, ціна за пару,товар в наявності

Кріпляться двома способами
-можна врізати в панель/карту
- так і встановити на торпеду автомобіля або картки
-подіуми в комплекті
Легко монтується в салон автомобіля й має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні
Завдяки збалансованим купольним мембранам і спеціальних фільтрів, що входять до комплекту, забезпечується їхнє чудове та чисте звучання.
Конструкція високочастотних випромінювачів допускає два варіанти встановлення.
За допомогою круглих майданчиків із двостороннього скотчу вони легко можуть бути поміщені в будь-якому місці салону Вашого автомобіля.
Другий варіант встановлення — врізання в задні або передні дверні панелі.
Витончений зовнішній вигляд твітерів вдало впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля.
Надійний захист динаміків забезпечує міцна сталева сітка

Характеристики:
Матеріал діафрагми: PEI;
Магніт динаміка: стронцій:
Номінальний опір: 4 Ом;
Чутливість: 93 дБ;
Частотний діапазон: 2000-22000 Гц;
Вага: 250 гр.

Комплектація:
Пискавки;
Дроти для під'єднання;
Фірмова коробка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Тип | Твітер |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 1" |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Чутливість | 93 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 1 |
| Мінімальний діапазон частоти | 2000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
- Ціна: 370 ₴/пара





