




Автомагнітола Pioneer піонер 4064 блютуз BT екран 4" mp5 однодінова сенсорна мультимедіа радіоприймач магнітофон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат по Новій Пошті
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Магнітола в максимальній комплектації
-вихід під камеру заднього огляду
-блютуз (останньої версії 5,0)
-змінна підсвітка кнопок
-пульт на кермо
-відтворює усі фото та відеоформати
-шахта та дроти в комплекті
-сенсорний дисплей
-2 usb входу (1-під флешку,2-й під заряджання ґаджетів)
-шустрий і сучасний апарат

камери заднього огляду продаються окремо
Самовивозу немає, відсилаєм новою поштою на день замовлення, пакуємо товар самі, за
пакування наші клієнти не сплачують
Відсилання без передоплат-нова пошта

Характеристики:
- дисплей: TFT, 4 дюйми
- відтворення файлів: AVI/DVIX/MP4/МР3/Jpeg/WMA та ін.;
- USB порт 2.0;
- SD/MMC слот;
- стерео FM тюнер з автоскануванням;
- пам'ять на 18 станцій;
- вимикання з автозапам'ятуванням станції та треку;
- еквалайзер;
- регулювання ВЧ і НЧ;
- багатофункціональний пульт дистанційного керування;
- пікова вихідна потужність 4х50W;
- функція MUTE;
- лінійний вихід RCA Відео та звук;
- аудіоформати: MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE;
- відеоформати: RM, RMVB, DVD (VOB), VCD (DAT), MP1, MP2, DIVX, XVID, MP4, H263, H264, FLV, 3GP, SWF, AVI, ASF, MJPEG;
- відеовихід;
- відеовхід;
- Bluetooth;
- змінна підсвітка кнопок (6 кольорів);
-сенсорний дисплей

Комплектація:
- автомагнітола
- роз'єм ISO (євророз'єм)
- пульт ДК
- інструкція англійською мовою
- фірмова коробка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | pioneer |
| Модель | 4064 |
- Ціна: 1 680 ₴





