




Автомагнітола Nextone MD-755A 2 din дін 2/16 Гб андроїд 10 вай-фай GPS навігатор магнітофон мультимедіа
Універсальна дводінова автомагнітола Nextone MD-755A на базі андроїда 10, пам'ять 2/32, навігація, слім версія
Поєднує керування як сенсором, так і кнопками на бічній панелі

Пристрій обладнаний яскравим 7-дюймовим сенсорним екраном з високою роздільною здатністю і
широкими кутами огляду
Магнітола добре реагує на торкання,сенсор чутливий (у мороз і спеку не гальмує)
Відсилання відбувається через нову пошту ,оплата при отриманні ,без передоплат
Гарантія 12 міс
Універсальна магнітола Nextone MD-755A під керуванням операційної системи Android 10.0
— це втілення передових технологій та інноваційних функцій, які принесуть справжнє
задоволення за кермом і дасть змогу бути в курсі всіх подій і на зв'язку в будь-який час і в
будь-якому місці. Величезний сенсорний дисплей розміром 7 дюймів, з роздільною здатністю 1024
x 600пікселів, ставати незамінним органом керування головним пристроєм, а функція
«мультитач» покращує й без того швидку чутливість до торкання. Універсальна магнітола на
ОС Android обладнана сучасним 4-ядерним процесором Cortex A7 з частотою в 1,3 Ghz
и 2GB оперативної пам'яті. Ці характеристики дадуть змогу відтворювати музичні файли,
відеофайли (високої роздільної здатності), а також використовувати будь-які навігаційні програми
безгальмування та з максимальною комфортністю. Вихід в інтернет ще ніколи не був таким
простим. Завдяки вбудованому Wi-Fi модуля, тепер ви маєте вибір, за допомогою яких технологій
виходити в інтернет, отримувати пошту, дізнаватися погоду, стан пробок на дорозі. За допомогою
попередньо встановленого Play Market, Ви самі з легкістю можете розширювати функціонал
магнітоли.

Характеристики:
Мультимедійна станція на базі процесора Cortex A7 (4x1,3 GHz);
Оперативна пам'ять DDR: 2GB;
Вбудованої пам'яті ROM: 32 Gb;
Операційна система Android 10.0;
GPS-навігація;
FM-радіо;
Банк пам'яті на 18 FM радіостанцій;
Встановлення застосунків для Android за допомогою APK-файлів або за допомогою PLAY MARKET;
Функція EasyConnect (керування смартфоном з екрана магнітоли);
Потужність вбудованого підсилювача 4х45 Вт;
Дисплей ємнісний 7" (роздільна здатність 1024X600);
Підсвітка кнопок керування — змінна;
Bluetooth v3.0 з профілем A2DP;
Вбудований мікрофон;
Вхід для зовнішнього мікрофона;
Вбудований Wi-Fi модуль;
12-смуговий еквалайзер (7 перед.встановлень еквалайзера);
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.;
Інтерфейс із 3 USB-портами (фронтальний і тиловий, зокрема 1 USB для заряджання пристроїв — 2,1 А);
Мультимовний інтерфейс;
Підтримка керування кнопок із керма;
Лінійний RCA аудіо/відео вхід (AUX);
Відеовхід для камери заднього огляду (CAMERA) для активації, необхідно під'єднати коричневий дріт BACK до +12 В ліхтаря заднього ходу;
Підтримка камер AHD;
Керування живленням зовнішнього підсилювача (слабовідне) AMP CTRL;
Зміна шпалер;
Меню додаткових налаштувань (Заводські параметри-код 8888);
Установний розмір 2 DIN (розмір лицьової панелі 178 мм х 100 мм// з рамкою 187 мм х 117 мм);
Глибина корпусу — 60 мм;

Комплектація:
- Магнітола Nextone MD-755A
- Пластикова декоративна рамка
- GPS-антена
- Роз'єм живлення з ISO
- Додатковий роз'єм для під'єднання камери заднього огляду
- Додатковий роз'єм c RCA
- Роз'єм c USB
- Кріпильні пластини — 2 штуки
- Інструкція


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 8 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nextone |
| Модель | MD-755A |
- Ціна: 5 700 ₴





