




Автомагнітола Cyclone MP-7124 2 din дін BT сенсор 7" дводінова 4*45 W мультимедіа радіоприймач магнітофон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання за новою поштою, оплата у разі отримання,магнітола в максимальній комплектації
все, що потрібно для встановлення та під'єднання, вже є в комплекті відразу, нема потреби бігати та докуповувати
Ця модель йде в короткій базі (слім)
ГАРАНТІЯ 12 МІС

Універсальна 2DIN мультимедійна станція CYCLONE MP-7124 на операційній системі
Wince 6.0, Мультимовне меню, 7" TFT дисплей, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль
Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, Змінна підсвітка
кнопок, Відтворення аудіо, відео, фото з USB і microSD. Відеовхід для камери заднього та
переднього вигляду. Підтримка кнопок керування з керма.
Основні характеристики:
Операційна система WinCe 6.0
Процесор C 200
Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт)
Відтворення відеофайлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF
Резистивний 7" TFT дисплей (800*480)
Зміна шпалер робочого столу
Можливість вимкнути екран магнітоли (іконка на головному екрані)
Регулювання — яскравості/ контрастності/ насиченості дисплея
Змінювана підсвітка кнопок
Мультимовний інтерфейс (український, російський, англійський тощо)
Налаштування звуку: 3-смуговий еквалайзер (5 передв.попереднього налаштування еквалайзера/LOUD (тонкомпенсація)
Цифровий FM тюнер
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Вluetooth з підтримкою A2DP
Вбудований мікрофон
Вхід для під'єднання зовнішнього мікрофона
Phone Link (керування смартфоном з екрана магнітоли, під'єднання через USB)
Вхід AUX
Інтерфейс USB
Слот карт пам'яті microSD
Підтримка кнопок керування керма (3 — х дротове)
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.;
Аудіовихід (RCA) для сабвуфера

Відеовхід для камери заднього огляду (R-CAM), активується під час під'єднання рожевого дроту (BACK) до ліхтаря заднього ходу (+12 В) (PAL)
Відеовхід для камери переднього вигляду (F-Cam) активується через іконку меню (PAL)
Під'єднання передньої камери — + живлення передньої камери під'єднується до
рожево-чорного дроту (FCCD), — живлення передньої камери під'єднується до корпусу автомобіля
Додатковий аудіо/відео (PAL) вхід на задній панелі (RCA)
Відеовихід RCA (V-1) (виведення зображення на зовнішній монітор, під час відтворення відео з флешнакопичувача, через іконку на екрані плеєра)


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | MPEG4, DivX, MP3, JPEG, AVI |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | 7124 |
- Ціна: 2 350 ₴




