-14%










Автоакустика CYCLONE FX-693 150W овали 3-смугові динаміки колонки автомобільні в задню полицю 6*9" дюйма
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою, без передоплат, ціна за пару,товар в наявності
Всі фото зроблені особисто нами, є вся серія та розміри — пискавки — округлі (10/13/16 см) й овали
Звучання на найвищому рівні

Ця акустична система характеризується широким діапазоном частот із малими
нелінійними спотвореннями та підвищеним звуковим тиском, що позитивно позначається
на якості її звучання.
Це 3-смугова акустична система із сучасним дизайном, добре збалансованим
звучанням, поліпшеними низькочастотними характеристиками та насиченим потужним звуком.
Ці динаміки звучатимуть якісно та голосно практично від будь-якої автомагнітоли, а також
можна під'єднувати до автомобільного підсилювача.

Характеристики
- Коаксіальна 3-смугова автомобільна акустична система розміром 150 х 230 мм;
- Діапазон відтворюваних частот: 65-20 000 Гц;
- Чутливість: 90 дБ/Вт/м;
- Максимальна вихідна потужність: 150 Вт;
- НЧ-дифузор: поліпропілен інжекційного лиття;
- ВЧ диффузор: майлар;
- Монтажна глибина: 77 мм;
- Вага магніту 477г;
- У комплекті щілинний гриль


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 970 ₴/пара




