-18%










Автоакустика Cyclone FX-162 16 см круглі автомобільні динаміки колонки в машину 6,5" 2-х смугові 120 ват
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою,без передоплат,ціна за пару,товар в наявності

Є вся лінійка цієї серії-пискавки, 10-13 см і овали
Звучання на найвищому рівні, хто брав-задоволений
В оголошенні -ціна, характеристики, опис і фото за динаміки круглі в 16-му розмірі

Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система Ø165 мм;
- Діапазон відтворюваних частот: 65-20 000 Гц;
- Чутливість: 89 дБ/Вт/м;
- Максимальна вихідна потужність: 120 Вт;
- НЧ-дифузор: поліпропілен інжекційного лиття;
- ВЧ диффузор: майлар;
- Монтажна глибина: 53 мм;
- Вага магніту 239 г
Функціональні можливості
- Типорозмір : 6"- 6.5" (16-17 см)
- Тип : Коаксіальна
- Кількість смуг : 2
- Опір, Ом : 4
- Захисна сітка в комплекті : Да
- Максимальна потужність, Вт : 80-125


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 470 ₴/пара




