-19%










Автоакустика CYCLONE FX-102 10 см 4" дюйма колонки автомобільні в машину в торпеду десятки 80 W 2-х смугові
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою, без передоплат,ціна за пару ,товар в наявності
Є вся лінійка цієї серії-пищалки,13-16 см і овали

Якісне звучання у всьому частотному діапазоні ,хто купував-задоволени
Потужності вистачає як для під'єднання через підсилювач, так і просто від штатної магнітоли

- Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система Ø 100 мм;
- Діапазон відтворюваних частот: 100-20 000 Гц;
- Чутливість: 88 дБ/Вт/м;
- Максимальна вихідна потужність: 80 Вт;
- НЧ-дифузор: поліпропілен інжекційного лиття;
- ВЧ диффузор: майлар; Монтажна глибина: 45 мм;
- Вага магніту 150 г


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал магніту | Неодим |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 88 дБ |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Виробник | Cyclone |
- Ціна: 1 100 ₴/пара




