-13%










Автоакустика Decker DS-162 16 см круглі автомобільні динаміки колонки в машину 6,5" 2-х смугові 120 ват
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою, без передоплат,ціна за пару товар в наявності

Є вся лінійка цієї серії-пискавки, 10-13 см і овали
Звучання на найвищому рівні, хто купував-задоволений
В оголошенні -ціна, характеристики, опис і фото за динаміки круглі в 16-му розмірі

Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система Ø 165 мм Decker DS 162 6.5”
Характеристики динамиков Decker DS162 6.5”
- Діапазон відтворюваних частот: 70-20 000 Гц;
- Чутливість: 88 дБ/Вт/м;
- Опір: 4 Ом;
- Максимальна потужність: 120 Вт;
- НЧ-дифузор: Injection Cone;
- ВЧ-дифузор: PEI 20 мм;
- Діаметр котушки 25 мм
- Вага магніту — 368,5 г.
- Гриль і дроти в комплекті.

Функціональні можливості
- Типорозмір : 6″- 6.5″ (16-17 см)
- Тип : Коаксіальна
- Кількість смуг : 2
- Опір, Ом : 4
- Номінальна потужність, Вт : 45-75
- Захисна сітка в комплекті : Да
- Максимальна потужність, Вт : 80-125

Комплектація
- Динаміки — 2 шт.
- Сітка — 2 шт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 000 ₴/пара




