-13%










Автоакустика Decker DS-132 13 см круглі автомобільні динаміки колонки в машину 5" 2-х смугові 100 ват
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою,без передоплат,ціна за пару,товар в наявності

Є вся лінійка цієї серії-пищалки,круглі 10-16 см та овали
Звучання на найвищому рівні, хто купував-задоволений

Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система Ø130 мм Decker DS 132 5”
Характеристики динаміків Decker DS132 5”
- Діапазон відтворюваних частот: 80-20 000 Гц;
- Чутливість: 86 дБ/Вт/м;
- Опір: 4 Ом;
- Максимальна потужність: 100 Вт;
- НЧ-дифузор: Injection Cone;
- ВЧ дифузор: п'єзо 20 мм;
- Діаметр котушки 25 мм
- Вага магніту — 365,5 г.
- Гриль і дроти в комплекті.

Функціональні можливості
- Типорозмір : 5" (13 см)
- Тип : Коаксіальна
- Кількість смуг : 2
- Опір, Ом : 4
- Номінальна потужність, Вт : 15-40
- Захисна сітка в комплекті : Да
- Максимальна потужність, Вт : 80-125

Комплектація
- Динаміки — 2 шт.
- Сітка — 2 шт.
- Дроти під'єднання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 86 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 830 ₴/пара




