-13%










Автоакустика Pioneer SP-6942 автомобільні 3-х смугові овали 6*9" динаміки в машину в полицю 1000 ват колонки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з найвдаліших моделей у лінійки Піонера
Серія з потовщеними магнітами
Є вся лінійка-пищалки, круглі — 10-13-16 см ,ціна вказана за пару
Весь товар новий і перевіряється,динаміки добре грають на всіх частотах, залишитесь задоволені
звуком

Відправимо у ваше місто без передоплат по Новій Пошті на день замовлення ,самовивозу немає ,
пакуєм самостійно

Технічна характеристика:
Кількість смуг: трисмугові
Максимальна потужність: 1000 Вт
Модель: SP-6942
Номінальна потужність: 120 Вт
Діапазон частот: 40-30000 Гц
Типорозмір: еліптичний
Серия: SP-6942
Розмір динаміка: 6 x 9" (160 x 240 мм)
Доставка по всіх регіонах України.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 93 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 550 ₴/пара





