




Компонентна автомобільна акустика Kicx PD-6.2 150 ват колонки динаміки в машину 6.5" комплект 16 см Кікс
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар новий,ціна за комплект як на фото.Відправляємо по Новій Пошті без передоплат

Акустика компонентного типу робить звучання деталізованішим із нахилом на низькі
частоти,звук не змішується в "кашу", ви чуєте всі ноти, оскільки кожен динамік грає
тільки у своєму частотному діапазоні

Звук дуже гарний будете задоволені

Двосмугова компонентна автомобільна акустична система від компанії Kicx серії PD у типорозмірі 16.5 см.
Динаміки з дифузором із целюлози та металізованим покриттям, а також вологозахисним просоченням. Вдале поєднання ваги та пружності рухомої системи, динаміки мають приємний звук на всьому діапазоні частот. Збалансовані характеристики дають змогу використовувати ці динаміки для заміни штатної акустики від штатного головного пристрою й отримувати якісний і гучний звук.
Потужна магнітна система дає змогу перетравлювати до 150 Вт у піку, що дає змогу під'єднати ці динаміки від підсилювача й отримати ще гучніший і насиченіший звук без спотворень.

Технічні характеристики
Найменування моделі PD 6.2
Тип 2-смугова компонентна
Розмір низькочастотного динаміка 6,5" (165 мм)
Розміри магніту низькочастотного динаміка 80x40x15мм
Вага магніту низькочастотного динаміка, г 284
Звукова котушка низькочастотного динаміка 25 мм ASV
Резонансна частота Fs, Гц 60
Підвіс бутилкаучук
Розмір високочастотного динаміка 0,75" (20 мм) із шовковим куполом і феритовим магнітом
Розміри магніту високочастотного динаміка 19,5×3 мм
Звукова котушка високочастотного динаміка 20 мм ASV
Загальна:
Номінальна потужність, Вт 75
Максимальна потужність, Вт 150
Діапазон відтворюваних частот, Гц 60-24 000
Кросовер пасивний 12 дБ/oкт
Частота зрізу кросовера, Гц 5000
Чутливість, дБ/Вт/м 92
Імпеданс, Ом 4
Установлювальна глибина 2,44″(62мм)
Вага динаміка, г 830

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 550 ₴/комплект




