




Автомагнітола Pioneer 7130C 1 DIN з виїзним 7" сенсорним екраном магнітофон однодіновий з блютузом BT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправляємо без передплат по новій пошті, кожен апарат перевіряємо, гарантія 12 міс
Всі фото робили самі, ви отримуєте саме те, що на фото

Автомагнітола Pioneer 7130
1DIN, виїзний 7-дюймовий сенсорний екран, USB, Bluetooth, пульт на кермо.
Автомагнітола Pioneer 7130 з моторизованим висувним 7-дюймовим сенсорним екраном, FM-тюнером, аудіо- та відеовиходами (RCA), з підтримкою карт пам'яті microSD, вбудованим USB-інтерфейсом і Bluetooth — для організації гучного зв'язку в салоні автомобіля. Можливість під'єднання камери заднього огляду.
Автомагнітола обладнана технологією MirrorLink, що дає змогу дублювати звук і зображення екрана Вашого смартфона на дисплеї автомагнітоли, а також керувати смартфоном із її екрана.

Технічні характеристики:
• Дисплей 7 дюймів (17.5 см) висувний моторизований широкоформатний сенсорний
• Роздільна здатність екрана 1024 х 600 точок
• Кут огляду 170°
• Змінювана підсвітка кнопок
• FM/AM радіотюнер
• Пам'ять радіостанцій
• Bluetooth для синхронізації з мобільним телефоном і гучного зв'язку
• Технологія MirrorLink (для Android та iOS)
• Слот для microSD карт пам'яті
• USB-порт на передній панелі
• AUX вхід на передній панелі
• Запам'ятовування поточного режиму під час вимкнення
• Відеовхід для під'єднання камери заднього огляду
• Підсилювач MOSFET, максимальна вихідна потужність 60 Вт х 4 канали
• Попередньо встановлені параметри еквалайзера: Classic/Pop/Rock/Flat + можливість індивідуальних налаштувань

Комплектація:
• Автомагнітола
• Роз'єм для під'єднання
• Два пульти дистанційного керування


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Висувна |
| Потужність | 240 Вт |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
- Ціна: 3 450 ₴




