-15%










Автомагнітола Nextone ND 03 магнітофон однодиновий у машину з блютуз RDS FLAC mp3 радіоприймач 1 din дин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання без передоплат на день замовлення через перевізника Нова Пошта
Кожен апарат перед відправленням перевіряється, гарантія 12 міс

Автомобільна магнітола Nextone ND 03 1DIN с MP3 і FM тюнером, Bluetooth.
Фіксована передня панель, слот USB, слот MicroSD, великий, добре читаний LCD
дисплей. Змінювана підсвітка кнопок. Програма для
керування з мобільного телефона (Android/IOS) Eway Link
Характеристики:
- MP3 програвач з FM тюнером;
- Фіксована передня панель;
- Великий інформативний дисплей;
- Керування магнітолою через мобільний застосунок через Блютуз (Eway Link);
- Вихідна потужність 4 х 45 Вт (радіатор);
- Підсилювач потужності TDA-7388;
- Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC;
- Читання ID3 TAG;
- Пошук за папками;
- Еквалайзер;
- Інтерфейс microSD;
- Інтерфейс USB;
- Вхід AUX;
- 4 RCA (front/ rear);
- Вхід для зовнішнього мікрофона;
- Автоматичне занесення станцій у пам'ять;
- Режим тонкомпенсації;
- Підсвітка кнопок — змінна;
- Під'єднання — ISO роз'єм;
- Стандартний монтажний розмір 1 Din;

Додатково:
- Для під'єднання через Блютуз під'єднувати пристрій з ім'ям Nextone ND 03 (тільки відтворення музичних файлів із телефона):
- Для керування й настроювання пристрою через Блютуз під'єднувати пристрій з ім'ям Nextone ND 03 (APP) (для керування потрібно встановити застосунок EwayLink на телефон)
Функціональні можливості
- Монтажний розмір : 1 DIN
- Тип : USB (Бізничкові)
- Підсвітка кнопок : RGB
- Знімна передня панель : Немає
- Тип дисплея : LCD
- USB-роз'єм : Фронтний
- Потужність підсилювача : 4х45 Вт
- Керування з кнопок керма : Немає
- Сенсорне керування : Немає
- Підтримка аудіоформатів : MP3, WMA, FLAC
- Пульт ДК : немає
- Обладнання : USB, microSD, APP Control
- Підтримка навігації : Немає
- Додаткові входи/виходи : Вхід для зовнішнього мікрофона, аудіовихід (4 канали) RCA
- Підтримка Bluetooth : Вбудований модуль
- Напруга бортового ланцюга : 12В

Комплектація
- Магнітола
- Чуйка
- євророз'єм
- Інструкція
- Індивідуальне паковання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 180 Вт |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nextone |
| Модель | ND 03 |
- Ціна: 1 460 ₴




