-4%










Активний автомобільний корпусний сабвуфер 8" дюймів Mystery MBB-206A з підсилювачем на 300 ват і кабелями
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за новою поштою — оплата у разі отримання

Цей пристрій є повноцінним сабвуфером, який відтворює — глубокий, насичений, приємний бас
Це не колонка, а саме сабвуфер, для низьких частот, працює тільки від 12 вольтів, вибілюючи в комплекті
Клієнти, які вже купили —тільки позитивно відгукувалися
Вага пристрою — 7 кг

Чудово відпрацьовує низькі частоти, покупкою залишитеся задоволені
Автомобільний сабвуфер Mystery MBB-206A корпусний активний
Автомобільний сабвуфер Mystery MBB-206A корпусний активний Потужне та насичене звучання улюблених треків. Зроблений у корпусі, закритому ящику, чорного кольору, має невеликі розміри, тому легко може розміститися в багажнику транспортного засобу. Простий у встановленні та зручний у використанні.
Характеристики
- Розмір динаміка: 8"
- Підвіс (матеріал): гума
- Дифузор: поліпропілен
- Високоякісний корпус із МДФ
- Стронцієвий магніт: 27 унцій
- Звукова котушка ASV: 1,5”
- Вбудований підсилювач: MOSFET
- Дистанційне керування рівнем гучності
- Входи високого рівня та лінійні (RCA)
- Регульований фільтр: НЧ 40-250 Гц
- Регульований Bass Boost: 0 – 12 дБ
- Номінальна потужність: 140 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 15 Гц — 250 Гц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 84 дБ
- Розмір: 33х29х28 см.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 140 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 84 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 15 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 330 |
- Ціна: 6 380 ₴





