




Автомагнітола ЛОТУС MS4501-32 2 din дін 2/32 Гб андроїд 12 вай-фай GPS навігатор магнітофон мультимедіа
Універсальна дводінова автомагнітола ЛОТУС на базі андроїда 12, пам'ять 2/32, навігація, Довга база
Поєднує керування як сенсором, так і кнопками на бічній панелі

Пристрій має яскравий 7-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю і
широкими кутами огляду
Магнітола добре реагує на торкання,сенсор чутливий (у мороз і спеку не гальмує)
Відсилання відбувається через нову пошту з оплатим у разі отримання, без авансів
Гарантія 12 міс
Сучасний мультимедіа центр формату 2DIN
Операційна система Android 12
Процесор Cortex-A7, 4 ядра по 1300 МГц/32біт
Обсяг оперативної пам'яті 2 ГБ
Обсяг вбудованої пам'яті 32 ГБ
Підсилювач звуку TDA7388/YD7388 з максимальною вихідною потужністю 4 х 45 Вт (max 4 Ом)
Високопродуктивний низькочастотний FM/AM приймач із підтримкою формату RDS і пам'яттю на 18 станцій
Відтворення аудіофайлів у форматах: MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC
Графічний 15-смуговий еквалайзер із десятьма фіксованими попередньо встановленими параметрами
Сенсорний 7" дисплей, multi-touch, IPS LCD, роздільна здатність 1024 х 600 точок
Відтворення FULL HD 1024P відео
Відтворення відео файлів у форматах: MKV, AVI, MPV, MOV, WMV, RMVB, TS
Камера заднього/переднього огляду, система кругового огляду
Вбудований модуль GPS навігації із зовнішньою антеною
Доступний весь спектр навігаційних програм з Andriod Play Market Bluetooth
Підтримка гучного зв'язку
Підтримка медіазасобу A2DP
Слот microSD спереду
Роз'єм USB на передній панелі та два додаткові тилові роз'єми
Аудіовхід AUX на передній панелі
Відеовходи RCA для під'єднання камер заднього огляду та переднього огляду
Чотириканальний вихід RCA для зовнішнього підсилювача
Вихід RCA для під'єднання сабвуфера
Підтримка магазину Android і застосунків Google Play
Підтримка 3G/4G модемів
Вбудований модуль Wi-Fi (підтримка пристроїв стандарту 802.11 b/g/n)
Можливість керування з кнопок на кермі



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lotus |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 10 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Lotus |
| Модель | MS4501-32 |
- Ціна: 4 300 ₴





