




Автомагнітола CYCLONE MP-5003 BT екран 6.6" однодінова сенсорна мультимедіа андроїд 10 2/32 ГБ GPS DSP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат по Новій Пошті
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Автомагнітола CYCLONE MP-5003 1 din з екраном 6.6 дюйма Android Auto і Carplay, Bluetooth сенсорний дисплей
Опис товару
Універсальна 1 DIN магнітола Cyclone MP-5003 під керуванням операційної системи Android 10.0 — це втілення передових технологій та інноваційних функцій, які принесуть справжнє задоволення за кермом, і дасть змогу бути в курсі всіх подій і на зв'язку у будь-який час і в будь-якому місці. Сенсорний широкоформатний дисплей розміром 6,6 дюйма, з роздільною здатністю 960x480 пікселів, стає незамінним органом керування головним пристроєм, а функція «мультитач» покращує швидку чутливість до торкання. Універсальна магнітола на ОС Android обладнана сучасним 4-ядерним процесором Cortex-A7 з частотою в 1,3 Ghz і 2GB оперативної пам'яті. Ці характеристики дадуть змогу відтворювати музичні файли, відеофайли (високої роздільної здатності), а також використовувати будь-які навігаційні програми без гальмування і з максимальною комфортністю. Вихід в інтернет завдяки вбудованому Wi-Fi модулі. Порт Type-C для заряджання мобільних пристроїв.

Характеристики:
Мультимедійна 1 DIN-станція на базі процесора Cortex-A7 (4x1,3 GHz)
Оперативна пам'ять DDR: 2GB
Вбудованої пам'яті ROM: 32 Gb
Операційна система Android 10.0
GPS-навігація із зовнішньою антеною
FM-радіо
Банк памяти на 18 FM
Встановлення застосунків для Android за допомогою APK файлів або за допомогою PLAY MARKET
Функція Zlink5 (CarPlay/AndroidAuto)
Потужність вбудованого підсилювача 4х45 Вт
Дисплей ємнісний 6,6" (роздільна здатність 960X480)
Підсвічування кнопок керування — біла
Можливість змінити теми оформлення екрана та іконок застосунків (доступно 4 теми);
Bluetooth з профілем A2DP
Вбудований мікрофон
Вхід для зовнішнього мікрофона (моно 3.5 мм)
Вбудований Wi-Fi модуль
DSP 16 — смугний еквалайзер (від 31 Hz- до 16 kHz);
9 попередніх налаштувань еквалайзера (Поп/ Рок тощо);
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.
Аудіовихід для сабвуфера RCA
Інтерфейс із 2 USB-портами (тиловий)
Порт Type-C для заряджання мобільних пристроїв
Мультимовний інтерфейс
Підтримка керування кнопок із керма
Лінійний RCA аудіо/відео вхід (AUX)
Підтримка камер (CVBS-PAL/ CVBS-NTSC/AHD 720P/AHD 1080P)
Пристрій з автоматичним визначенням типу камери заднього огляду
Відеовхід для камери заднього огляду (CAMERA) для активації, необхідно під'єднати рожевий дріт (BACK CAR CONTROL) до +12 В від ліхтаря заднього ходу
Відеовихід RCA- (повне дублювання зображення з екрана на зовнішній монітор)
Керування живленням зовнішнього підсилювача (слабовідне) AMP
Зміна шпалер робочого столу
Зміна логотипа завантаження
Меню додаткових налаштувань (Заводські параметри-код 2860)
Стандартний монтажний розмір 1 DIN; 180х50 мм (розмір лицьової панелі 190х60 мм)
Глибина корпусу — 110 мм
Гарантія 12 місяців



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 960×540 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 9 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | MP-5003 |
- Ціна: 4 070 ₴





