-15%










Автомагнітола CYCLONE MP-5004 BT екран 6.9" однодінова сенсорна мультимедіа GPS DSP магнітофон AndroidAuto
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання без передоплат по Новій Пошті
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦЕВ
Бездисковий MP-5 ресивер Cyclone MP 5004 з FM радіо, Мультимовне меню, 6,86" сенсорний дисплей, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, Змінювана підсвітка кнопки вмикання, Відтворення аудіо, відео, фото з USB. Відеовхід для камери заднього огляду. Підтримка кнопок керування з керма. Підтримка CarPlay/ Android Auto.

Характеристики:
- Фіксована лицьова панель
- Ємнісний широкоформатний 6,86" TFT дисплей (1280х720)
- Вихідна потужність (4 х 45 Вт) TDA7388
- Налаштування звуку: 10-смуговий еквалайзер від 30Hz до 16KHz
- 5-передав.встановок еквалайзера/LOUD (тонкомпенсація)
- Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC
- Відтворення файлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV
- Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF
- Зміна шпалер робочого столу
- Регулювання — яскравості/ контрастності/насиченості дисплея
- Денний/нічний режим яскравості дисплея (у разі під'єднання синього дроту до габаритів)
- Вимкнення дисплея іконкою на головному склі
- Цифровий FM тюнер
- Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
- Вluetooth з підтримкою A2DP
- Вбудований мікрофон
- Phone Link (керування смартфоном з екрана магнітоли)
- Підтримка CarPlay/Android Auto (бездротовий)
- Вхід AUX (на тильній стороні)
- Інтерфейс USB
- Інтерфейс Type C (для заряджання мобільних пристроїв)
- Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.
- Підтримка кнопок керування керма (гумове)
- Відеовхід для камери заднього огляду (R-CAM), активується у разі під'єднання фіолетового дроту до ліхтаря заднього ходу (+12 В)
- Підтримка камер формату-(CVBS-PAL або CVBS-NTSC)
- Відеовихід — 2 шт.RCA (V1) (дублювання зображення на зовнішній монітор)
- Мультимовний інтерфейс (український, російський, англійський тощо)
- Під'єднання — ISO роз'єм;
- Стандартний монтажний розмір 1 DIN; 180х50 мм (розмір лицьової панелі 190х70 мм)
- Глибина корпусу — 100 мм

Функціональні можливості
- Діагональ екрана : 9″
- Роздільна здатність екрана : 1280×720
- Монтажний розмір : 1 DIN
- Тип : Мультимедіа
- Знімна передня панель : Немає
- Тип дисплея : ЖК
- USB-роз'єм : Фронтний
- Потужність підсилювача : 4х45 Вт
- Керування з кнопок керма : Да
- Сенсорне керування : Да
- Підтримка аудіоформатів : MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV
- Підтримка відеоформатів : AVI (DivX), VOB, MP4, MKV (H264)
- Пульт ДК : Да
- Обладнання : USB, Type C
- Підтримка навігації : Немає
- Додаткові входи/виходи : Вхід камери заднього огляду, відеовхід, Відеовихід, Аудіовихід (2 канали) RCA
- Паркувальні лінії : Немає
- Підтримка Bluetooth : Вбудований модуль
- Напруга бортового ланцюга : 9-16В

Комплектація
- MP-5 ресивер
- Чуйка
- ISO роз'єм
- Пульт ДК
- Ключ для демонтажу
- Інструкція
- Індивідуальне паковання



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 10 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | MP-5004 |
- Ціна: 2 750 ₴





