




Автомагнітола CYCLONE MP-5006 BT екран 6.25" однодінова сенсорна мультимедіа андроїд 10 2/32 ГБ GPS DSP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання без передоплат по Новій Пошті, ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Шустрий і сучасний апарат на базі андроїда з карплеєм і андроїд авто, керування
сенсор+фізичні кнопки

Універсальна 1 DIN магнітола Cyclone MP-5006 під керуванням операційної системи Android 10.0 — це втілення передових технологій та інноваційних функцій, які принесуть справжнє задоволення за кермом, і дасть змогу бути в курсі всіх подій і на зв'язку у будь-який час і в будь-якому місці. Сенсорний широкоформатний дисплей розміром 6,25 дюйма, з роздільною здатністю 1280×720 пікселів, стає незамінним органом керування головним пристроєм, а функція «мультитач» покращує швидку чутливість до торкання. Універсальна магнітола на ОС Android обладнана сучасним 4-ядерним процесором Cortex-A7 з частотою в 1,3 Ghz і 2GB оперативної пам'яті. Ці характеристики дадуть змогу відтворювати музичні файли, відеофайли (високої роздільної здатності), а також використовувати будь-які навігаційні програми без гальмування і з максимальною комфортністю. Вихід в інтернет завдяки вбудованому Wi-Fi модулі. Порт Type-C для заряджання мобільних пристроїв.

Характеристики:
- Мультимедійна 1 DIN-станція на базі процесора Cortex-A7 (4×1,3 GHz)
- Оперативна пам'ять DDR: 2GB
- Вбудованої пам'яті ROM: 32 Gb
- Операційна система Android 10.0
- GPS-навігація із зовнішньою антеною
- FM-радіо
- Банк памяти на 18 FM
- Встановлення застосунків для Android за допомогою APK файлів або за допомогою PLAY MARKET
- Функція Zlink5 (CarPlay/AndroidAuto)
- Потужність вбудованого підсилювача 4х45 Вт
- Дисплей ємнісний 6,25" (роздільна здатність 1280 × 720)
- Підсвітка кнопок керування — змінювана
- Bluetooth з профілем A2DP
- Вбудований мікрофон
- Вхід для зовнішнього мікрофона (моно 3.5 мм)
- Вбудований Wi-Fi модуль
- ASP 12 — смугний еквалайзер (від 30 Hz до 18 kHz);
- 9 попередніх налаштувань еквалайзера (Поп/ Рок тощо);
- Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.
- Аудіовихід для сабвуфера RCA
- Інтерфейс із 2 USB-портами (один тиловий)
- Порт Type-C для заряджання мобільних пристроїв
- Мультимовний інтерфейс
- Підтримка керування кнопок із керма
- Лінійний RCA аудіо/відео вхід (AUX)
- Підтримка камер (CVBS-PAL/ CVBS-NTSC/AHD 720P/AHD 1080P)
- Пристрій з автоматичним визначенням типу камери заднього огляду
- Відеовхід для камери заднього огляду (CAMERA) для активації, необхідно під'єднати рожевий дріт (BACK) до +12 В від ліхтаря заднього ходу
- Відеовихід RCA- (повне дублювання зображення з екрана на зовнішній монітор)
- Керування живленням зовнішнього підсилювача (слабовідне) AMP
- Зміна шпалер робочого столу
- Меню додаткових налаштувань (Заводські параметри-код 000000)
- Стандартний монтажний розмір 1 DIN; 180х50 мм (розмір лицьової панелі 190х77 мм)
- Глибина корпусу — 117 мм

Функціональні можливості
- Діагональ екрана : 6,25″
- Роздільна здатність екрана : 1280×720
- Монтажний розмір : 1 DIN
- Тип : Мультимедіа
- Підсвітка кнопок : RGB
- Знімна передня панель : Немає
- Тип дисплея : ЖК
- Операційна система : Android
- USB-роз'єм : Фронтальний, Тиловий
- Потужність підсилювача : 4х45 Вт
- Керування з кнопок керма : Да
- Сенсорне керування : Да
- Підтримка аудіоформатів : MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV
- Підтримка відеоформатів : AVI (DivX), VOB, MP4, MKV (H264)
- Пульт ДК : Немає
- Обладнання : USB, Type C, Wi-Fi
- Підтримка навігації : GPS
- Додаткові входи/виходи : Вхід камери заднього огляду, Підтримка камер AHD, Вхід для зовнішнього мікрофона, відеовхід, Відеовихід, Аудіовихід (2 канали) RCA, аудіовихід на сабвуфер RCA
- Паркувальні лінії : Да
- Підтримка Bluetooth : Вбудований модуль
- Напруга бортового ланцюга : 9-16В

Комплектація
- MP-5 ресивер
- Чуйка
- Роз'єм живлення з дротами
- Кабель з USB — 1 шт.
- Роз'єм із RCA
- Роз'єм із RCA для камери заднього огляду
- GPS антена
- Ключі для демонтажу
- Інструкція
- Індивідуальне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.25 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 9 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | MP-5006 |
- Ціна: 4 340 ₴






