-8%










Автоакустика KICX PD-693 овали 4-смугові динаміки колонки автомобільні в машину в полицю 200 ват
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання по Новій або УкрПошті без передплат, ціна вказана за пару, товар в наявності
Якісні автомобільні овали з великими магнітами та сучасними матеріалами збирання
забезпечують гідне звучання у всьому частотному діапазоні, а
саме мають нахил на баси (потужний, м'який, об'ємний, насичений)

Акустичні системи серії "PD" спеціально розроблені для під'єднання до підсилювача головного пристрою. Вони мають чудові характеристики: потужний і контрольований середній бас, швидкий середній бас, збалансовані та натуральні середні та високі частоти.

- Розміри магніту низькочастотного динаміка: 100x60x17 мм
- Вага магніту низькочастотного динаміка: 567 г
- Звукова котушка низькочастотного динаміка: 30 мм ASV
- Резонансна частота, Fs: 50 Гц
- Підвіс: бутилкаучук
- Розмір високочастотного динаміка: 2" (51 мм) з мембраною з целюлози неодимовим магнітом
- Розміри магніту середньочастотного динаміка: 45x22х8 мм
- Вага магніту середньочастотного динаміка: 51 г
- Звукова котушка сренечастотного динаміка: 13 мм ASV
- Розмір високочастотного динаміка: 1,75" (43 мм) з мембраною з целюлози та неодимовим магнітом
- Розміри магніту високочастотного динаміка: 32х18х6 мм
- Звукова котушка високочастотного динаміка: 13 мм ASV

Загальна:
- Номінальна потужність: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50-22 000 Гц
- Чутливість: 92 дБ/Вт/м
- Імпеданс: 4 Ом
- Установлювальна глибина: 3,33" (85 мм)
- Вага динаміка: 1895 г

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 700 ₴/пара




