




Автомагнітола Pioneer PI-908 2 DIN Android 10 екран 9.5" магнітофон мультимедіа Піонер GPS wi-fi 2/32 ГБ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправляємо без передплат Новою або Укрпоштою, кожен апарат перевіряємо, гарантія 12 міс
Всі фото робили самі, ви отримуєте саме те, що на фото

Автомагнітола Pi-908 2din 9.5" Екран Tesla Style /4Ядра/2Gb Ram/Android 10
Мультимедійно-навігаційна система Pi-908 являє собою універсальну 2DIN автомагнітолу із широким спектром функціональних можливостей (Bluetooth-модуль, GPS-навігація, Wi-Fi). Лицьова панель однодинового пристрою Pi-908 обладнана величезним 9.5"-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм у стилі тесла з високою роздільною здатністю (1024х600). Кут нахилу екран змінюється. Екран вирізняється особливою яскравістю й морозостійкістю. Операційна система магнітоли — Android 10.0.
Сумісне з потужним процесором, сучасна платформа забезпечує високу продуктивність мультимедійного пристрою. Для відтворення медіафайлів (формати MPEG, AVI, WMA, MP4, MP3) виділені 2 USB-входи. Плюс до цього, підтримуються плеєри iPod Nano, Shuffle 3 та ін. Вони можуть під'єднуватися як безпосередньо за допомогою спеціального USB-кабелю, так і через Bluetooth-профіль. DVD-привод у магнітолі Pi-908 немає.

Основні технічні характеристики магнітоли Pi-908:
- Мультимедійна навігаційна система формату 2DIN
- 9.5"-дюймовий мультитач сенсорний ємнісний дисплей з антивідблисковим покриттям і роздільною здатністю 1024 x 600 точок
- Вбудований модуль GPS (в комплекті антена GPS)
- FM-радіоприймач
- Модуль BlueTooth з вбудованим мікрофоном і адресною книгою
- Підтримка профілю Bluetooth A2DP для відтворення музики з мобільного телефона
- Функція MirrorLink для пристроїв на Android та iOS (дублювання й керування Вашим смартфоном через Wi-Fi)
- 2 USB роз'єми з підтримкою форматів AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4
- Підтримка керування кнопками на кермі
- Можливість під'єднання відеореєстратора
- Вхід для камери заднього огляду
- Відеовхід
- Відеовихід
- 3-смуговий еквалайзер
- Операційна система: Android 10.0
- Вбудований підсилювач: 4 х 45 Вт каналу
- Процесор: 4x ARM Cortex A7 MediaTek 6582 1,6 GHz
- Оперативна пам'ять: 2Gb DDR RAM
- Внутрішня пам'ять: 32 Гб

Мультимедіа:
- Дисплей: 9.5" (1024х600 пікселів)
- FM-тюнер: є
- Наявність GPS: є
- Підтримка карт пам'яті: немає
- Підтримка відтворення: AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4
Інтерфейси:
- Керування на кермі: є
- Бездротові можливості: Bluetooth, Wi-Fi
- Підтримка камери заднього огляду: є
- Підтримка iPod/iPhone: є
- USB-вхід: є. 2. ззаду
- Операційна система: Android
- Формфактор: 2 DIN (універсальна)

Комплектація Pi-908:
- Автомагнітола Pi-908
- Дроти під'єднання
- GPS антена
- Пульт на кермо
- Рамка
- Фірмова упаковка.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 180 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 9.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
- Ціна: 4 400 ₴




