




Автомагнітола CYCLONE MP-1095 BA з блютузом 4*50 ват однодінова 1 din дін 2 usb магнітофон радіоприймач
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна однодінова автомагнітола CYCLONE MP-1095 BA з блютузом на 2 usb входа
один usb безпосередньо для прослуховування музики з флешки, інший для заряджання телефона
або будь-якого іншого ґаджета в машині

Фото зроблені особисто нами,клієнт отримує саме те, що на фото
Відправляємо без передоплат по Новій Пошті в день замовлення, пакуємо самі
Гарантія 12 міс
Є багато інших моделей, а також магнітоли розмірністю 2 дін

1DIN MP3 магнітола з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, слот USB, слот MicroSD, великий, добре читаний LCD-дисплей. Змінювана підсвітка кнопок. Порт USB для заряджання 2,1 А. Застосунок для керування з мобільного телефона (Android/IOS) Eway Link
MP3 програвач з FM тюнером;
Фіксована передня панель;
Великий інформативний дисплей;
Керування магнітолою через мобільний застосунок через Блютуз (Eway Link);
Вихідна потужність 4 х 50 Вт (радіатор) (TDA 7851);
Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC;
Читання ID3 TAG;
Пошук за папками;
Еквалайзер;
Інтерфейс microSD;
Інтерфейс USB;
Інтерфейс USB для заряджання до 2,1А;
Вхід AUX;
6 RCA (front/ rear/ sw -2 шт. );
Вхід для зовнішнього мікрофона;
Автоматичне занесення станцій у пам'ять;
Режим тонкомпенсації;
Підсвітка кнопок — змінна;
Під'єднання — ISO роз'єм;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Додатково:
Для під'єднання через Блютуз під'єднувати пристрій із ім'ям MP-1095 BA (тільки відтворення музичних файлів із телефона):
Для керування й настроювання пристрою через Блютуз під'єднувати пристрій з ім'ям MP-1095- BA (APP) (для керування необхідно встановити застосунок EwayLink на телефон)

Гарантія — 12 міс.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | TFT |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 200 Вт |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Висота | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 6 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Cyclone |
| Модель | MP-1095 BA |
- Ціна: 1 999 ₴




