




Автомобільна акустика Бошман BOSCHMANN XW-432FR 10 см 230 W 2-смугові динаміки десятки передні в торпеду
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка по Новій пошті , без передплат, ціна за пару,товар в наявності
Є вся лінійка цієї серії-пищалки, 13-16 см та овали

Якісне звучання у всьому частотному діапазоні ,хто купував-задоволений
Потужності вистачає як для під'єднання через підсилювач, так і просто від штатної магнітоли

Характеристики BOSCHMANN BM AUDIO XW-432FR
Динаміки коаксіальні двосмугові.
Діаметр 10 см.
Частотний діапазон 60 Гц — 21000 Гц.
Опір 4Ом.
Номінальна потужність 80 ватів.
Пікова потужність 230 ватів.
Чутливість 89Дб.
Термостійка звукова котушка
Кошик: штампована сталева з антирезонансним покриттям
Матеріал дифузора: поліпропілен із напиленням германія
Матеріал підвісу: неопреновий каучук
Матеріал магніту: ферит стронція
Монтажна глибина 47 мм

Комплектація BOSCHMANN BM AUDIO XW-432FR
2 динаміки BOSCHMANN BM AUDIO XW-432FR
2 шт. захисні сітки
Конектори для приєднання (наклейники)
Фірмова Паковання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 230 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 080 ₴/пара




