-14%










Автоакустика Nextone NS-162 динаміки автомобільні 16 см 6" 2-х смугові 130 ват шістнадцятки в карти
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою та Укрпоштою, без передплат, ціна за пару, товар в наявності

Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система 6" (Ø160 мм);
Діапазон відтворюваних частот: 100-20 000 Гц;
Чутливість: 88 дБ/Вт/м;
Максимальна вихідна потужність: 130 Вт;
НЧ-дифузор: целюлоза;
ВЧ-дифузор: PEI;
Монтажна глибина: 67 мм;
Діаметр котушки — 20 мм;

Типорозмір : 6"- 6.5" (16-17 см)
Тип : Коаксіальна
Кількість смуг : 2
Опір, Ом : 4
Захисна сітка в комплекті : Да
Максимальна потужність, Вт : 130-170

Динаміки — 2 штуки
Гриль — 2 штуки
Дроти для під'єднання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Максимальна потужність | 170 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 400 ₴/пара




