-18%










Автоакустика Nextone NS-132 13 см круглі динаміки колонки в машину 5" 2-смугові 100 ват тринадцятки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Новою або Укрпоштою,ціна вказана за пару,товар в наявності

Є вся лінійка цієї серії-пискавки, 10-16 см і овали
Звучання на найвищому рівні, хто купував -задоволений

Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система 5" (Ø130 мм);
Діапазон відтворюваних частот: 100-20 000 Гц;
Чутливість: 88 дБ/Вт/м;
Максимальна вихідна потужність: 100 Вт;
НЧ-дифузор: целюлоза;
ВЧ-дифузор: PEI;
Діаметр котушки — 20 мм;
Монтажна глибина: 47 мм;

Типорозмір : 5" (13 см)
Тип : Коаксіальна
Кількість смуг : 2
Опір, Ом : 4
Захисна сітка в комплекті : Да
Максимальна потужність, Вт : 80-125

Динаміки — 2 штуки
Гриль — 2 штуки
Дроти для під'єднання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 170 ₴/пара




