-14%










Автоакустика Pioneer TS-A1374E 300W 3-смугові динаміки в машину колонки автомобільні 13 см 5" тринадцятки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі фото зроблені особисто нами, ви отримуєте саме те, що на фото

Є вся лінійка від пищалки -10-13-16 см та овали
В оголошенні -ціна, характеристики та фото вказані за круглі динаміки на 13 см, ціна за пару

Автоакустика Pioneer TS-A1374E
Характеристики
Виробник Pioneer
Тип акустики коаксіальна АС
Потужність 300 Вт (максимальна)
Потужність номінальна -30 ват
Число смуг 3
Частотний діапазон 40 — 30000 Гц
Чутливість 93 дБ




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Чутливість | 93 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 940 ₴/пара




