




Автоакустика Pioneer JS-250 динаміки високочастотні ВЧ твітера пищалки колонки в машину Піонер 800W
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відсилання через Нову або УкрПошту, ціна за пару,товар в наявності

Кріпляться двома способами
-можна врізати в панель/карту
- так і встановити на торпеду автомобіля або картки
-подіуми в комплекті
Легко монтується в салон автомобіля й має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні
Акустична система Pioneer JS-250 має чисте та багате звучання, а стильний
дизайн стане окрасою будь-якого автомобіля
•Діаметр звукової котушки: 25 мм
•Охолодження звукової котушки здійснюється магнітною рідиною
•Матеріал діафрагми: PEI
• Як магніт динаміка використовується сплав на основі високоефективного стронцію — 22 г
•Номальний опір: 4 Ом
•Частотний діапазон: 2000-30000Гц
•Легко монтується в салон автомобіля й має високу якість звучання у всьому частотному діапазоні.
•Надійний захист динаміків забезпечує міцна сталева сітка
•Вага: 240 г
Габарити: 205 х 118 х 33 мм

Комплектація
-Динаміки Pioneer JS-250 2 шт.
-Декоративні решітки 2 шт.
-Шнури для під'єднання 2 шт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 2000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴/пара





